fbpx

Jak komunikovat s OAMP

Připravili jsme pro vás sérii tipů, které vám usnadní život v Česku.
#1 Jak komunikovat s OAMP
18. 2. 2020/by Misa

Přehled nejdůležitějších lhůt

Pokud jste cizinec, který žije v České republice, pojí se s vaším pobytem mnoho povinností. Jednou z nich je dodržování stanovených lhůt. Vybrali jste pro vás ty nejdůležitější!
12. 2. 2020/by Misa

Interkulturní ples

Stojíme si za tím, že Praha je metropolí všech. Tak proč se vzájemně nepoznat právě na plese? Zveme Vás na druhý ročník Interkulturního plesu s podnázvem Celá Praha na jednom parketu!
23. 1. 2020/by Misa

Registrace na kurzy češtiny pro dospělé

Právě otevíráme registraci na kurzy češtiny pro dospělé. Přečtěte si podrobnosti o procesu registrace i podmínkách účasti.
9. 1. 2020/by Misa

Spolupráce na poli integrace

Během posledního půl roku se nám v oblasti síťování, které patří mezi hlavní aktivity ICP, podařilo dosáhnout velkých pokroků. Právě o nich je náš nový článek.
7. 1. 2020/by Misa

Novela cizineckého zákona

Před několika měsíci se novelizoval zákon o pobytu cizinců v České republice s účinností od 31. července 2019. Podívejte se na 6 nejdůležitějších změn, které z novely vyplývají.
10. 12. 2019/by Misa

Registrace na kurzy češtiny pro děti

Právě jsme otevřeli registraci na odpolední kurzy českého jazyka pro děti ve věku 6 – 15 let na období únor – květen 2020. Přihlaste své děti!
28. 11. 2019/by Misa

Salad Bowl of Prague: Voices

V rámci našeho dne otevřených dveří Open Doors jsme pokřtili podcatsovou sérii Salad Bowl of Prague: Voices. Ta představuje příběhy čtyř cizinců, kteří se usadili v Praze a svou činností z ní dělají pestřejší a bohatší místo.
25. 10. 2019/by Misa

Komunikací k integraci

Jak komunikovat s migranty a o migrantech? Jakou roli hraje v integračním procesu politická reprezentace? Co tradiční a #novámedia? Jak komunikují integrační témata kreativní agentury? A jaké jsou trendy v ostatních evropských městech?
13. 9. 2019/by devMartin

Integrace cizinců očima Pražanů

Již druhým rokem realizujeme mezinárodní projekt INTEGRA, jehož hlavním posláním je vylepšit proces integrace cizinců z třetích zemí v pěti partnerských státech EU (Bulharsko, Chorvatsko, Česká republika, Itálie, Slovensko) pomocí sdílení zkušeností a znalostí na úrovni měst.
13. 9. 2019/by devMartin

Podzim trávíme na festivalech

Podzim je pro nás již tradičně obdobím kulturních festivalů, které jsou pro ICP skvělou příležitostí, jak o sobě dát vědět široké veřejnosti a blíže se s Vámi seznámit.
13. 9. 2019/by devMartin