Jak můžete na oplátku pomoci vy nám?

Vyplňte dotazník užitečnosti služeb

Naším cílem je pomáhat lidem z různých zemí, aby pro ně život v Praze byl jednodušší a podpořit tak úspěšnou integraci. Pokud jste od 1.8.2023 využili naše bezplatné služby, zaslali jsme Vám na Vaši emailovou adresu krátký dotazník s jednou otázkou týkající se užitečnosti služeb. Proč je důležité jej vyplnit?

Od začátku srpna realizujeme novy projekt, v rámci kterého Vám poskytujeme naše služby (informace, poradenství, tlumočení, doprovody, přednášky, kurzy ČJ). Povinnou součástí projektu je i sledovaní toho, jestli Vám služby pomáhají na trhu práce, v oblasti bydlení, zdraví, znalosti ČJ nebo vztahů s Čechy. Abychom mohli naše služby i nadále nabízet zdarma, musíme v rámci tohoto projektu sledovat, že jsou pro Vás naše služby přínosné, a v jakých oblastech pomohly právě Vám. A k tomu slouží právě tento dotazník.

Tento dotazník je vyhodnocen jako splněný, pokud zaškrtnete alespoň 2 oblasti, ve kterých Vám naše služby pomohly. Pokud se tak nestane, dotazník se Vám bude automaticky zasílat opakovaně každý měsíc.

Pokud jste naše služby v tomto období využili, velmi nám pomůžete, když nám na otázku, v jakých oblastech jsme Vám pomohli, odpovíte.

Pro zobrazení dotazníku klikněte prosím zde. Please click here. Пожалуйста, нажмите здесь. Будь ласка, натисніть тут. Xin vui lòng bấm vào đây.

Mnohokrát Vám děkujeme za spolupráci. Díky Vaší zpětné vazbě můžeme i nadále poskytovat naše služby dalším lidem, kteří je potřebují.