Co byste měli vědět o využívání služeb ICP

Jakožto nezisková organizace ICP nabízíme všechny své služby zdarma, zejména díky grantům, které dostáváme.

Většina našich služeb je financována přes evropský fond AMIF. Proto se musí každý klient, který tyto služby využije, registrovat do projektu AMIF23_008/007. Přáli bychom si, abychom během registrace nemuseli vyžadovat vaše citlivé údaje, ale bohužel bychom bez nich nesplnili požadavky projektu a nedokázali, že peníze, které dostáváme, jsou používány na reálné služby pro reálné lidi.

Do projektu se můžete registrovat jak osobně tak i online. Když se potkáte s naším zaměstnancem osobně, požádá Vás o vyplnění monitorovacího listu klienta. V případě, že byste chtěli vědět, jaké údaje v něm vyžadujeme, nebo jak tyto údaje zpracováváme, můžete si stáhnout list ve formátu pdf zde.

Nemusíte jej ale tisknout, vytištěnou kopii Vám vždy poskytneme.

Nebo si můžete zvolit online registraci: https://registrace.icpraha.com/en.

Projekt AMIF od nás taky vyžaduje sbírat zpětnou vazbu od našich klientů, abychom zjistili, ve kterých oblastech byly klientům služby ICP užitečné. Proto nebuďte překvapeni, když dotazník dostanete. Skutečně bychom ocenili, kdybyste si našli minutku na jeho vyplnění.

Taky Vás chceme upozornit, že v rámci ICP jsou služby poskytovány i v projektu UNICEF. Když tedy využijete služby i tohoto projektu, budete se do něj muset registrovat zvlášť.

Doufáme, že Vám tento článek objasnil administrativní náležitosti, které jsou po nás vyžadovány. Teší nás, že se na nás s důvěrou obracíte a doufáme, že naše služby doporučíte i vašim kolegům, kamarádům či známým, kteří by je potřebovali.

Logo MVČR

Projekt Integrační centrum Praha X, registrační číslo CZ.12.01.02/00/23_008/0000007, je spolufinancován Evropskou unií a z rozpočtu Ministerstva vnitra České republiky.