fbpx

ONLINE TLUMOČENÍ

Co vám v rámci online interkulturní práce můžeme nabídnout?

  • Tlumočení odborného poradenství s využitím aplikace Skype.
  • Pomůžeme vám dorozumět se při návštěvě veřejné instituce (úřady, nemocnice, policie apod.). V tomto případě bude tlumočení probíhat po telefonu.
  • Po telefonu či e-mailu vám poradíme, na koho se obrátit při řešení Vašich záležitostí (na právníky či sociální pracovníky ICP, veřejné instituce, další neziskové organizace) a předáme vám základní informace o životě v Česku.
  • Po telefonu vám vysvětlíme obsah důležitých dokumentů, které jste obdrželi z úřadů a institucí.

Co od vás budeme potřebovat?

Abychom vám mohli službu online poskytnout, můžete být z důvodu realizace projektu naším pracovníkem vyzváni k předložení následujících dokumentů:

  • Udělení elektronického souhlasu s podmínkami poskytnutí služby. Tyto podmínky Vám zašleme e-mailem.
  • Scan nebo fotografii příslušného průkazu, víza apod., který dokládá, že jste občanem země mimo EU a máte na území České republiky legální pobyt na dobu delší než 90 dnů.
  • Elektronické potvrzení, že se konzultace uskutečnila.

O tom, zda bude ve vašem případě nutné tyto dokumenty doložit, vás budou naši pracovníci včas informovat. Není tedy nutné nic posílat předem.

Komu můžeme služby interkulturních pracovníků poskytnout?

Našimi klienty jsou občané zemí mimo EU, kteří mají na území České republiky legální pobyt na dobu delší než 90 dnů.  Pokud máte jiný typ pobytu nebo si nejste jisti, zda se svým typem pobytu můžete využívat naše služby, obraťte se na nás, rádi Vám poradíme.

Jak si můžete služby interkulturních pracovníků dohodnout?

Kontaktujte prosím přímo naše interkulturní pracovníky. Jejich seznam naleznete ZDE. Berte prosím na vědomí, že služby je nutné sjednat v dostatečném předstihu.