Rozpis Adaptačně-integračních kurzů na duben 2022

Kurzy jsou tu pro vás i na jaře

V dubnu jsme pro vás připravili Adaptačně-integrační kurzy v angličtině, ruštině, ukrajinštině a vietnamštině. Neváhejte se přihlásit! Je vaším jazykem arabština, francouzština, mongolština, španělština nebo srbština? Napište nám a my vám dáme vědět, jakmile vypíšeme kurz ve vašem jazyce. Věděli jste, že někteří cizinci mají povinnost kurz absolvovat? Zde je postup, jak postupovat:

Ujistěte se, zda se vás povinnost splnit kurz týká

Kurzy jsou povinné pro některé cizince ze zemí mimo EU, kteří v ČR obdrželi dlouhodobý nebo trvalý pobyt po 1. 1. 2021. Existuje však mnoho výjimek, proto doporučujeme nastudovat si článek od Ministerstva vnitra nebo si přečíst náš shrnující článek. Nebo nás můžete jednoduše kontaktovat a my vám rádi poradíme, zda byste měl/a kurz absolvovat :)

Registrujte se online

Registrace a platba na adaptačně-integrační kurzy probíhá pouze online na portále FRS. V ICP jsme pro vás vytvořili podrobný návod, jak se přihlásit, který si můžete stáhnout zde. A nebo se na nás obraťte během našich konzultačních hodin a my vám s registrací pomůžeme.

Přijďte na kurz do ICP

A pak už stačí jen přijít do našich krásných učeben do ICP a absolvovat kurz, na kterém se dozvíte důležité informace o vašem pobytu v České republice.

Web: aik.icpraha.com

Tel.: +420 253 253 984

E-mail: aik@icpraha.com

Úřední dny: úterý a čtvrtek 9:00-12:00, 13:00-16:00
(Žitná 51, Praha 1, 6. patro – v případě zájmu o pomoc s registrací si prosím připravte cestovní pas, biometrickou kartu a ujistěte se, že znáte heslo ke svému e-mailu.)

Těšíme se na vás!
Váš tým ICP