Adaptačně-integrační kurzy v březnu 2022

Naše učebny se nemohou dočkat, až vás uvítají

Dny se prodlužují, teploty stoupají a v Praze už vykvetly první sněženky. Zkrátka jaro pomalu přichází. Udělejte si proto jarní úklid ve vašich povinnostech – už jste například splnili povinný Adaptačně-integrační kurz? Na březen jsme pro vás připravili kurzy v angličtině, ruštině, ukrajinštině a vietnamštině. Zde je rychlý návod, jak postupovat:

Ujistěte se, zda se vás povinnost splnit kurz týká

Kurzy jsou povinné pro některé cizince ze zemí mimo EU, kteří v ČR obdrželi dlouhodobý nebo trvalý pobyt po 1. 1. 2021. Existuje však mnoho výjimek, proto doporučujeme nastudovat si článek od Ministerstva vnitra nebo si přečíst náš shrnující článek. Nebo nás můžete jednoduše kontaktovat a my vám rádi poradíme, zda byste měl/a kurz absolvovat :)

Registrujte se online

Registrace a platba na adaptačně-integrační kurzy probíhá pouze online na portále FRS. V ICP jsme pro vás vytvořili podrobný návod, jak se přihlásit, který si můžete stáhnout zde. A nebo se na nás obraťte během našich konzultačních hodin a my vám s registrací pomůžeme.

Přijďte na kurz do ICP

A pak už stačí jen přijít do našich krásných učeben do ICP a absolvovat kurz, na kterém se dozvíte důležité informace o vašem pobytu v České republice.

Web: aik.icpraha.com

Tel.: +420 253 253 984

E-mail: aik@icpraha.com

Úřední dny: úterý a čtvrtek 9:00-12:00, 13:00-16:00
(Žitná 51, Praha 1, 6. patro – v případě zájmu o pomoc s registrací si prosím připravte cestovní pas, biometrickou kartu a ujistěte se, že znáte heslo ke svému e-mailu.)

Těšíme se na vás!
Váš tým ICP