Rozvrh Adaptačně-integračních kurzů na listopad 2022

Získejte základní informace o životě v České republice

V listopadu se můžete hlásit na kurzy v angličtině, ruštině, ukrajinštině a vietnamštině. Nejste si jisti, zda byste měli kurz absolvovat? Postupujte následovně:

Ujistěte se, zda se vás týká povinnost splnit kurz

Kurzy jsou povinné pro některé cizince ze zemí mimo EU, kteří v ČR obdrželi dlouhodobý nebo trvalý pobyt po 1. 1. 2021. Existuje však mnoho výjimek, proto doporučujeme, abyste si přečetli článek od Ministerstva vnitra a udělali si náš jednoduchý kvíz, pomocí kterého za pár minut zjistíte, zda máte povinnost. Také nás můžete jednoduše kontaktovat a my vám rádi poradíme, zda byste měl/a kurz absolvovat :)

Registrujte se online

Registrace a platba na adaptačně-integrační kurzy probíhá pouze online na portále FRS. V ICP jsme pro vás vytvořili podrobný návod, jak se přihlásit, který si můžete stáhnout zde. A nebo se na nás obraťte během našich konzultačních hodin a my vám s registrací pomůžeme.

Přijďte na kurz do ICP

A pak už stačí jen přijít do našich krásných učeben do ICP a absolvovat adaptačně-integrační kurz, na jehož konci dostanete certifikát o absolvování.

Máte dotaz? Jsme tu pro vás:

Web: aik.icpraha.com

Tel.: +420 253 253 984

E-mail: aik@icpraha.com

Konzultační dny: úterý a čtvrtek 9:00-12:00, 13:00-16:00
(Žitná 51, Praha 1, 6. patro – v případě zájmu o pomoc s registrací si prosím připravte cestovní pas, biometrickou kartu a ujistěte se, že znáte heslo ke svému e-mailu.)

Těšíme se na vás!
Váš tým ICP