Provoz ICP pozastaven

Vyjádření v souvislosti s koronavirem

Vážení klienti,

rádi bychom vás informovali, že v souvislosti s aktuální situací ohledně koronaviru je do odvolání pozastaven provoz všech služeb ICP a naše provozovny jsou uzavřeny.

V současné době pracujeme na nastavení procesů, které nám umožní poskytovat služby jinak než formou osobních schůzek.

Pro více informací můžete telefonicky kontaktovat naše informační centrum (+420 252 543 846) či interkulturní pracovníky.

Děkujeme za pochopení.


Pro omezení rizika nákazy koronavirem prosím dbejte na následující zásady:

  • Dodržujte základní hygienická pravidla – důkladně si myjte ruce mýdlem či antibakteriálním gelem s obsahem alkoholu, a to po fyzickém kontaktu s rizikovými předěty (např. v MHD), po kýchání, kašlání či smrkání, po použití WC, při péči o nemocné, před jídlem a před, během a po jeho přípravě.
  • Vyhýbejte se těm, kdo jsou zjevně nemocní
  • Nezdržujte se v místech s vyšším počtem lidí
  • Pokud trpíte respiračním onemocněním, primárně zůstaňte doma dokud příznaky nepoleví, abyste zbytečně neohrožovali své okolí; používejte jednorázové kapesníky, které po použití vyhodíte do uzavíratelného koše a dodržujte výše zmíněná hygienická pravidla.

V případě, že se u vás projevují příznaky koronaviru (suchý kašel a teplota) a vyskytovali jste se v místě, kde bylo zvýšené riziko nákazy, kontaktujte prosím hygienickou stanici hl. m. Prahy na tel. 773782850 nebo 773782856.