Zpátky ke kořenům

Postupně obnovujeme běžný provoz služeb

Zdá se, že situace ohledně koronaviru se začíná uklidňovat, a tak se i naše služby budou postupně navracet do běžných kolejí. Jak? Podívejte se na předběžný harmonogram obnovy obvyklého provozu, který jsme rozdělili podle nabízených služeb.

Právní a sociální poradenství

Jak jistě víte, prozatím vám s právními a sociálními otázkami radíme online. Od 11. 5. k online poradenství začneme postupně přidávat i fyzické konzultace, a to zejména na naší centrální pobočce v Žitné 51. Tento kombinovaný režim potrvá do 30. 6. Od 1. 7. vám pak budeme plně k dispozici v našich kancelářích.

Potřebujete se objednat na poradenství? Stačí zavolat na tel.: +420 252 543 846 a domluvit si termín.

Tlumočení a doprovody

Stejně jako poradenství, i služby interkulturních pracovníků budou od 11. 5. do 30. 6. fungovat kombinovaně – online i prezenčně. Pro více informací kontaktujte přímo naše interkulturní pracovníky. Jejich seznam naleznete ZDE.

Kurzy českého jazyka

Kurzy češtiny poběží do léta v online režimu. Registraci na nové kurzy otevřeme v červenci. Pro více informací sledujte naši stránku o kurzech češtiny

Vzdělávací semináře a jazykové kluby

Semináře a jazykové kluby v současné době probíhají v online prostředí, a toho se zatím budeme držet, protože vás nechceme vystavovat zbytečnému nebezpečí. Online forma těchto setkání se navíc ukázala jako efektivní a z vaší strany oblíbená :).

Kulturní akce

S touto aktivitou si zatím dáme na čas. Předpokládáme, že nové akce budeme pořádat nejdříve v září 2020.

Provoz poboček

Informační centrum v Žitné se bude přístupné objednaným klientům od 11. 5. Pobočky na Praze 13 a Praze 14 budeme postupně otevírat od 1. 6. Od 1. 7. pak spustíme plný provoz všech našich pracovišť.

Konkrétní informace ohledně otevírací doby poboček brzy doplníme.

Těšíme se na viděnou!