Nově pomáháme i občanům Evropské unie

Využijte naše služby i vy!

S radostí vám oznamujeme, že od roku 2021 jsme mezi naše klienty zahrnuli i občany EU. Po devíti letech našeho působení, kdy jsme kvůli dotačním podmínkám mohli poskytovat služby pouze cizincům ze třetích zemí, tak naše moto “Praha – Metropole všech” dostává zase o něco širší rozměr! :-)

Jaké podmínky musejí občané EU splnit, aby se mohli stát našimi klienty?

Našimi klienty mohou být občané EU, kteří v České republice žijí dlouhodobě – pracují tu, podnikají, studují, mají rodinu apod. Služby naopak nemohou využít cizinci ze zemí EU, kteří do ČR přijeli jako turisté na krátkodobý pobyt.

Pokud si nejste jisti, zda se svým typem pobytu můžete využívat naše služby, obraťte se na nás, rádi Vám poradíme.

Jaké služby vám můžeme nabídnout?

Mezi naše hlavní služby patří právní a sociální poradenství, kurzy českého jazyka, tlumočení ve veřejných institucích. Všechny tyto služby můžete při splnění výše sepsaných podmínek využívat. Kompletní informace o těchto službách najdete pod tlačítky níže.

Na všechny naše služby je nutné se předem objednat. Můžete pro to využít naši centrální linku +420 252 543 846, e-mail info@icpraha.com nebo kontakty našich interkulturních pracovníků, kteří hovoří 6 jazyky.

Buďte s námi v kontaktu!

Přihlaste se k našemu newsletteru a buďte včas informováni o našich službách, vzdělávacích seminářích, kulturních akcích a dalších aktuálních informacích.

Přihlášením k newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů pro účely poskytování služeb a zasílání informací o aktivitách Integračního centra Praha, o.p.s., IČ: 242 28 320, se sídlem Žítná 1574/51, 110 00, Praha 1, zapsanému v rejstříku obecně prospěšných společnosti vedeném Městským soudem v Praze, oddíl O, vložka 885. Tento svůj souhlas mohu kdykoliv odvolat písemně na e-mailové adrese centrum@icpraha.com, v informačním centru nebo na pobočkách.