Rozpis Adaptačně-integračních kurzů na říjen 2022

Kurzy jsou tu pro vás i na podzim!

Získali jste v ČR nedávno dlouhodobý nebo trvalý pobyt? Pak se vás možná týká povinnost absolvovat Adaptačně-integrační kurz. Za pouhé 4 hodiny se dozvíte nejdůležitější informace o životě v ČR a zjistíte, jaké jsou vaše povinnosti a práva. Není však potřeba se ničeho bát – kurz není ukončen žádnou zkouškou, pouze si odnesete domů certifikát o splnění. Podívejte se proto na náš říjnový rozvrh níže a přihlaste se!  V říjnu se můžete hlásit na kurzy v mnoha jazycích – připravili jsme kurzy v angličtině, ruštině, ukrajinštině, vietnamštině (vn), arabštině (ar), mongolštině (mng) a srbštině (rs). Postupujte následovně:

Ujistěte se, zda se vás týká povinnost splnit kurz

Kurzy jsou povinné pro některé cizince ze zemí mimo EU, kteří v ČR obdrželi dlouhodobý nebo trvalý pobyt po 1. 1. 2021. Existuje však mnoho výjimek, proto doporučujeme, abyste si přečetli článek od Ministerstva vnitra a udělali si náš jednoduchý kvíz, pomocí kterého za pár minut zjistíte, zda máte povinnost. Také nás můžete jednoduše kontaktovat a my vám rádi poradíme, zda byste měl/a kurz absolvovat :)

Registrujte se online

Registrace a platba na adaptačně-integrační kurzy probíhá pouze online na portále FRS. V ICP jsme pro vás vytvořili podrobný návod, jak se přihlásit, který si můžete stáhnout zde. A nebo se na nás obraťte během našich konzultačních hodin a my vám s registrací pomůžeme.

Přijďte na kurz do ICP

A pak už stačí jen přijít do našich krásných učeben do ICP a absolvovat adaptačně-integrační kurz, na jehož konci dostanete certifikát o absolvování.

Máte dotaz? Jsme tu pro vás:

Web: aik.icpraha.com

Tel.: +420 253 253 984

E-mail: aik@icpraha.com

Konzultační dny: úterý a čtvrtek 9:00-12:00, 13:00-16:00
(Žitná 51, Praha 1, 6. patro – v případě zájmu o pomoc s registrací si prosím připravte cestovní pas, biometrickou kartu a ujistěte se, že znáte heslo ke svému e-mailu.)

Těšíme se na vás!
Váš tým ICP